Wydarzenia Warsztaty dla dzieci Warsztaty dziennikarskie dla dzieci - Lublin

Warsztaty dziennikarskie dla dzieci - Lublin

1. października 2013 r. wtorek - 2. października 2013 r. środa

Akademia Małego Dziennikarza zaprasza w niezwykłą podróż do krainy mediów. Uczestnicy warsztatów odkryją sekrety dziennikarstwa i... spróbują swoich sił jako: prezenterzy, operatorzy, komentatorzy sportowi, czy fotoreporterzy.

Mali dziennikarze poznają historię prasy od kamiennych tabliczek do drukowanej gazety. Nauczą się rozpoznawać plany zdjęciowe, pisać scenariusze filmów i programów telewizyjnych. Zaprezentują prognozę pogody. Przeprowadzą sondę uliczną. Poznają również zasady pisania tekstów dziennikarskich.

Będziemy czytać, słuchać i oglądać. Porozmawiamy o sztuce wywiadu. Zaprzyjaźnimy się z kamerą, mikrofonem i aparatem.

Akademia Małego Dziennikarza to także inspirujące wycieczki do radia i telewizji.
Nie zabraknie spotkań z ciekawymi gośćmi. Dobra zabawa, przyjazna atmosfera  i dziennikarskie emocje gwarantowane!!!

Zajęcia prowadzone są we wtorki w godzinach 18.30-20.00 dla dzieci w wieku 7-9 lat oraz w środy w godzinach 18.30-20.00 dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Spotykamy się na ul. Złotej 6 w Lublinie.

Kontakt:
Projekt Zdolne Dziecko w Lublinie